You are currently viewing CZAR

CZAR

? Obcy rzadko kiedy Cię onieśmielają

? Uwielbiasz poznawać nowych ludzi

? Nowi ludzie są dla Ciebie ekscytujący

? tłum to Twoje naturalne środowisko

Osoby z talentem CZAR (WOO) często są w pierwszej chwili skonsternowane, kiedy odkrywają, że tak właśnie nazywa się ich dar. Polskie tłumaczenie nazwy tego talentu niekoniecznie pomaga – „ciągłe zdobywanie aprobaty rozmówcy” dla niektórych brzmi jak umizgi czy manipulacja. Tymczasem CZAR to niezwykły talent.

Ludzie obdarzeni talentem CZAR uwielbiają wchodzić w interakcje z innymi , najlepiej nowopoznanymi ludźmi. Z tego czerpią energię i tam ładują akumulatory. Nie lubią samotności, za to doskonale sprawdzą się w biznesie wymagającym pozyskiwania nowych kontaktów lub obsługiwania dużej liczby osób.

Niedojrzały talent CZAR może powodować, że będziesz odbierany jako osoba:

* płytka – Twój głód nowych kontaktów gna Cię od jednej osoby do kolejnej, trudno Ci budować głębokie relacje (jeśli nie masz talentów które to wspierają) , a to powoduje, że ludzie mogą Cię odbierać jako powierzchownego, płytkiego i tak naprawdę niezainteresowanego relacjami.

* fałszywa – pochłonięty zdobywaniem nowych kontaktów możesz komunikować się w sposób schematyczny, uproszczony i uogólniony, „sprzedając te same komplementy, gadki”, które działają zawsze, a to może z kolei  spowodować,  iż niektórzy uznają Cię za osobę fałszywą, nieautentyczną

* o niespójnej osobowości – skupiając się na zdobywaniu nowych znajomości, możesz zbyt przejmować się tym co myślą inni, a chcąc dogodzić ich oczekiwaniom możesz  gubić siebie. To spowoduje ze w różnych sytuacjach możesz się różnie zachowywać, niespójnie z Twoją prawdziwą osobowością.

Osoby z dojrzałym talentem CZAR maja możliwość wywierania trwałego wpływu na innych, a w sytuacjach biznesowych szybko przełamują lody, chętnie pozyskują nowe kontakty i łatwo tworzą poczucie wspólnoty.

WOO (CZAR) w moim talentowym DNA to dopiero pozycja nr 22.

A jak jest u Ciebie?

Jesteś CZARodziejem/ CZARownicą kontaktów międzyludzkich?

W czym ten talent Ci pomaga?

Dodaj komentarz