You are currently viewing WIARA W SIEBIE

WIARA W SIEBIE

Osoby obdarzone talentem Wiara w siebie ufają własnym zdolnościom decyzyjnym. W naturalny sposób są zdolni do kierowania własnym życiem i sprawia im to ogromną przyjemność. Mają wewnętrzny kompas, który pomaga podejmować decyzje i nie pozwala im poddawać się łatwo presji innych.

Naturalnie nie przepadają za przyjmowaniem poleceń. Są raczej niezależnymi jednostkami i wolą samodzielnie dochodzić do wniosków. W rezultacie często miewają trudność w kontakcie z przełożonymi. Nie lubią bowiem gdy ktoś kwestionuje ich decyzje.

Jeśli talent ten jest niedojrzały może przejawiać się arogancją (ciągle przekonanie, że ma się rację buduje negatywny odbiór otoczenia), uporem (wiara w siebie woli się trzymać swoich decyzji, niż zaakceptować, że może się mylić) czy zbytnią pewnością siebie (przez to źle odczytujemy sytuację i wpadamy w nieprzyjemne scenariusze).

Dojrzała 💎Wiara w siebie 💎to wielki dar – wyjątkowa pewność siebie i samoświadomość, zwłaszcza w czasie chaosu. Odgrywa szczególną rolę w zespołach gdy jesteśmy w sytuacjach stresowych, ponieważ przynosi opanowanie i zaraża spokojem.

U mnie na 15 miejscu.
❓Znasz osobę z tym talentem?
❓A może ktoś z Twojego otoczenia działa tak, że podejrzewasz ze to jego talent?

Dodaj komentarz